

Annikki er en treffsikker synsk spådame og heks med arvede evner i flere generasjoner, som med humor, klarsyn og lang erfaring gir ærlige svar, medial veiledning og håp om en lysere fremtid.
Jeg jobber ikke akkurat nå. Ring 820 97 123 og trykk 1 for å bli koblet til en av mine kolleger, eller trykk 2 for å lytte til presentasjoner. 40 kr/minutt
Livsglede og humor følger meg, selv når temaene vi snakker om er tunge og vanskelige å sette ord på helt alene. Hei, mitt navn er Annikki, og jeg jobber som medium og heks med en gave som har fulgt familien min i mange generasjoner tilbake. Jeg har vært synsk hele livet, og jeg bruker klarsynet mitt når vi sammen ser på spørsmål om økonomi, jobb, kjærlighet og alt annet livet byr på av store og små ting. Når du ringer meg, møter du en jordnær person med varme, et stort hjerte og masse glimt i øyet, men også dyp respekt for de tunge periodene vi alle kan oppleve iblant. Jeg ønsker å hjelpe deg å få øye på lyspunktene i hverdagen, finne en tydeligere retning og hente fram håpet igjen, slik at du kan leve litt mer harmonisk og meningsfylt, uten å miste verken gleden eller humoren på veien videre.
Som spåkone ser jeg på det som min livsoppgave å gi medial rådgivning til mennesker som føler seg usikre, alene eller litt fastlåste i situasjonen sin akkurat nå. Jeg bruker klarsyn, kort og kontakt med andre dimensjoner for å fange opp budskapene som er viktige for deg akkurat nå, og jeg formidler dem alltid på en ærlig, direkte og likevel varm og omtenksom måte. Du kan stille spørsmål om alt som angår livet ditt, og jeg setter alltid deg og behovene dine i sentrum når vi snakker sammen. Jeg lover deg ingen mirakler eller raske løsninger, men ærlige svar du kan stole på fullt ut. Gjennom veiledningen min ønsker jeg å gi deg styrke til å ta dine egne valg, finne mer glede i hverdagen og oppdage at fremtiden fortsatt kan romme mange gode øyeblikk for nettopp deg, uansett hvor du står i livet i dag.
Profilene til de klarsynte som presenteres på Synskonline.no, inngår i et felles nordisk nettverk og kan være tilgjengelige på flere nettsider
Tilbakemeldinger om Annikki
Ringte deg slutten på oktober. Du bekreftet at det er noe på trappene for meg. Kjøp av bolig noe signering av kontrakt . Jeg kan bekreftet at jeg kjøpte leiligheter som jeg ikke hadde tenkt på. Du traff riktig der også . Nå gleder jeg meg til resten.
Anniken er den beste jeg har pratet med. Hun treffer riktig . Jeg snakket med Anniken først i mai. Jeg ville vite hva som skjer med min bolig situasjon . Hun sa huset vil bli solgt i august. Det stemte at huset ble solgt i august. Anbefaler Anniken på det sterkeste
Jeg trodde ikke helt på slik spådom før jeg ringte deg. Du traff rett så det holder lenge. Jeg anbefaler folk å ringe deg, du er god!
Jeg ville bare takke for god hjelp, gode svar og skrive at jeg virkelig anbefaler deg til andre også! Du er flink og hyggelig! Tusen takk.
Annikki er treffsiker. Hun så til og med det jeg viste men ikke stilte spørsmål om. Hun spurte meg om det kan være slik og det var helt riktig
Annikki er den beste jeg har møtt her! Hun sier alt som det er og gir deg samtidig en ro og trygghet, mens hun guider deg i riktig retning. Jeg anbefaler henne til absolutt alle! Prøv å snakke med Annikki, så forstår du fort hva jeg mener.
Annikki er virkelig en fantastisk dame og den absolutt beste jeg har vært borti. Hun er ærlig og treffer på alle punkter. Hun forberedte meg på alt jeg trengte å vite og beroliget meg med positiv energi. Anbefales på det aller sterkeste!!